Hakkımızda

İSKAR TRANSFER, misafirlerine en kaliteli hizmeti sunma hedefiyle kurulmuş bir VIP TRANSFER şirketidir.Birçok köklü kuruluşun Türkiye geneli çözüm ortağı olmayı başarmış VIP Transfer şirketidir. İSKAR TRANSFER olarak transfer sektöründe inovasyonu ve teknolojiyi ele alarak Türkiye'nin dört bir yanına hizmet veriyor, hızlı bir şekilde büyüyerek seyahat sektöründe birçok ilke imza atmaya devam ediyoruz. İSKAR VIP, çeyrek asırdır verdiğimiz hizmetle birlikte bilgiyi, tecrübeyi ve konforu köklü kuruluşlarla paylaşarak Türkiye geneli çözüm ortağı olmayı başarmış VIP Transfer şirketi olmuştur. İSKAR VIP başlangıçta kendine ilke edindiği hızlı ve hatasız, aynı zamanda yaratıcı hizmet, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sunduğu hizmeti doğru fiyatlandırma anlayışından taviz vermeden sektöründeki öncülüğüne devam etmektedir.

Havaalanı Transfer ve Ulaşım

Bir kurumun ayakta kalabilmesi ve varlığını devam ettirebilmesi ancak insana yatırım yapması ile mümkündür. İSKAR olarak uzun süreli ve başarılı bir şekilde faaliyet sürdürebilmenin en önemli koşulunun “kalite” üretimi ve bu kaliteyi üreten aynı zamanda sürdüren nitelikli “insan” olduğuna inanmaktayız. Çalışanların bireysel gelişimini arttırmayı Kurumsallık Politikasının en önemli ilkelerinden biri olduğunu düşünmekteyiz. İSKAR; insan kaynağı bünyesinde tutmak için “kazandır/kazan” politikasıyla hareket etmekte ve kişilere yeteneklerine uygun eğitimler vererek nitelikli insan kaynağı portföyünü arttırmaktadır.

İSKAR Transfer olarak, hedef kitleye ulaşmada uygulanacak adımları belirliyor, gerekli çözümleri üretiyor ve müşterilerimiz adına uyguluyoruz. İşlerimizde hazır ve uygulanmış fikirlere yer vermiyor, aksine çözüm odaklı üretkenliği ön planda tutuyoruz. Geniş hizmet yelpazemiz ile sizlerin tüm isteklerinize cevap verebilmeyi amaçlıyoruz. Müşteri ilişkilerinde iyi hizmet ve uzun soluklu bir iş birliği oluşturma amacı güdüyoruz. Operasyon süreci ve operasyon bitirmede verdiğimiz kalite standartlarının dışına çıkmadan, müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutuyoruz. Kısaca İSKAR ailesi sizin için çalışır, sizin için uygular, sizin için koordine eder.

İSKAR; VİPTransfer ve taşımacılık sektöründe kalite en önemli unsurdur. Bu inanç doğrultusunda geri bildirime açık, şeffaf ve güven verici bir iletişim her zaman tüm ilişkilerimizde önem taşımaktadır. Hatalarımızı iyi analiz eder, yenilikçi ve uygulanabilir fikirler ile davranırız; başarımız reklamımızdır. "Birlikten kuvvet doğar" atasözünü benimseyerek, aynı amaca hizmet eden birçok profesyonel kişinin oluşturduğu ailemizle, en kaliteli yolculuğu gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. En iyi seviyede hizmet vererek istek, duyar ve başarmanın haklı sevincini yaşıyoruz.
Havaalanı Kayak Merkezi Transfer ve Ulaşım